Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2013, 10:22   #15
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post

Edit: Czyli zostają te pogrubione do odpowiedzi i dodam?

[/b]Jak daleko poszła technologia w przemyśle i elektronice. Oraz czy są jakieś nowe gatunki roślin i zwierząt pod kopułą ?
Dzięki za edycję posta z poprzedniej strony. Jakbym nie miał zwyczaju czytania czasem wszystkiego to po prostu bym tego nie znalazł.

To zadam jedno proste pytanie: po co ci ta wiedza?
Mam teraz siąść i napisać kilkadziesiąt stron elaboratu o stanie techniki za 20 lat? Na jakim poziomie technicznym? Czy jak napiszę, że SI jest generacji V osadzona w superkomuterze klasy współczesnego Jaguara połączonym z systemami kontrolnymi protokołem Infiniband, a wszystkie urządzenia są fizycznie wpinane do sieci FlexFabric to będziesz wiedziała o czym piszę?

Statystyki mają jedną ciekawą cechę - są oderwane od poziomu technicznego - jak będziesz miała elektronikę na 5 to będzie to działało dokładnie tak samo w rzeczywistości lat 50 ubiegłego wieku, jak i w 10223 roku.

Co rozumiesz przez nowe? Są genetycznie zmodyfikowane zboża, kukurydza, warzywka. Jest kilka kotów, psów, chomików jako zwierzątka domowe. Zapewne pokładowy biolog prze te kilka lat wychodował nową odmianę paprotki... ale nie przyniósł jej pokazać wszystkim, więc o niej nie wiem (ale pewnie nie jest zabójcza i mięsożerna, bo byłyby jakieś ślady).

Masz konkretne pytania - zadaj je. Eleboratów nie będę pisał - bo postać nie ma pojęcia o pewnych rzeczach. Wpakujesz 5 w biologię to będziesz wiedziała coś o biologi. Nie wpakujesz - to kotek będzie kotek i nie zauważysz, że jest mutantem.

Broń jest dalej gazowa, wariantowa; łazik jest elektryczny; technologia jest mocno czysta (w końcu głupio byłoby na Marsie utonąć w śmieciach)...
 
Aschaar jest offline