Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2013, 11:25   #7
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Anvan Zobacz post
edit:Jest możliwość zacząć grę jako obcy w pierwszym stadium rozwoju czyli pająkowatym pasożytem?
Facehugger odpada, bo jest to tylko nosiciel zarodka. Po wprowadzeniu jaja do ciała przeciwnika umiera.

Pierwszą formą właściwych ksenoformów (czyli tych zajmujących się łapaniem obiektów) jest Chestburster (http://1.bp.blogspot.com/_ijFPRg3dHD...st-Burster.jpg), ale to coś jest tak słabe, że nawet w grupie nie poradzi sobie z ludźmi. Dlatego zaczniecie od tej formy:



Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Mam tylko jedno pytanko: nie rozumiem za bardzo o co chodzi z wyglądem. W filmie obcy nie różnili się specjalnie od siebie - chyba w zależności od żywiciela, bo pamiętam, że w "trójce" był nieco inny, gdy "wykluł się" z psa (no i jeszcze był predalien ale to inna bajka )
Uznałem, że nie będziemy aż tak sztywno trzymać się zasady - ksenoform to ksenoform, a jego drużyna to armia klonów różniących się co najwyżej kolorem. Dlatego możliwe jest wysłanie avatara innego potwora, który jednak nie wpłynie na umiejętności. Choć zapewne i tak otrzymam zwykłe sweet focie obcych.

Cytat:
Napisał piotrek.ghost Zobacz post
Fajnie by było jakby część osób grała ludźmi a część alienami ale nie mam pomysłu jak to zrobić zeby jedni drugim nie zaglądali.
Prawdopodobnie takie rozwiązanie pojawi się w drugiej części sesji (gdzie być może dojdą również predatorzy). Póki co chcę sprawdzić balans.

Cytat:
Napisał Agape Zobacz post
I popieram pomysł z dwiema, albo jak sugeruje Baird nawet trzema drużynami.
Jak wyżej. Nie chcę psuć ludziom zabawy, czyniąc jedną z ras przesadnie napakowaną gadżetami.
 
Shooty jest offline