Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 11:52   #1112
Vienu Racadi
 
Reputacja: 1 Vienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłość
Mam na imię Rafał i mieszkam w Warszawie. W gronie moich zainteresowań znajdują się - między innymi - fantastyka i RPG. Oprócz literatury fantasy ogólnie uważanej za trochę bardziej ambitną, cenię sobie osadzone w świecie Zapomnianych Krain dzieła Boba Salvatore. Ostatnimi czasy przekonuję się do utworów Jacka Dukaja, którego pióro robi na mnie niesamowicie dobre wrażenie.

W szarej - choć może niekoniecznie - rzeczywistości jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie i w niedalekiej przyszłości mam zamiar kontynuować naukę na studiach podyplomowych związanych z przywództwem i komunikacją społeczną, a jednocześnie rozpocząć w końcu pracę w swojej branży, to jest w HR.

Preferowane przeze mnie systemy to D&D i L5K. Nie ukrywam, że chciałbym spróbować zagrać kiedyś w świecie Ravenloftu lub Planescape, a być może pokusić się kiedyś o poprowadzenie tutaj sesji w jednym z tych settingów.

Witam wszystkich serdecznie!
 
Vienu Racadi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem