Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2013, 09:31   #51
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Udało się dokończyć poyczkę i nawet goblin wam nie uciekł ... a szkoda męczyłby was póxniej czarami pojawiając się w niespodziewanych momentach i psujac wszystkim humor... własciwie to jeszcze żyje , kto wie , może jak zrobi minkę kota ze shreka to go wypuścicie?

A tak w pełni serio, macie czas do przyszłej niedzieli ( włącznie z nią) aby wrzucić swoje posty. Opis walki + deklaracje dalsze - to takie minimum

Jak wrzucicie szybciej to i ja zacznę szybciej odpisywac, jak poczkacie na ostatnią chwile ( co i mi się ostatnio niestety zdarza) to przynajmniej będe miał chwile oddechu, bo z powodu nadmiaru sesji juz troche to jest męczące - a to zły znak. Wolałem juz się "nudzić" czekając az inni wreszcie odpowiedzą w sesjach, niż jak teraz nie nadążać samemu z odpowiedziami. No ale jedna przygoda uległa zakończeniu i mysle, że będzie ciut łatwiej niebawem

pozdrawiam

PS opisy moich krytyków finalnych nie są wiążące - to znaczy jesli ktoś chce opisac inaczej wykończenie orka, prosze bardzo. Jesli mi się zdarzyło opisac za bardzo ciosy, nie przejmujcie się tym, róbcie po swojemu, czasami mogło się zdarzyć że pod wpływem chwili napisałem coś więcej niż tylko lokacja i obrażenia.

Zawsze też możecie opisać potyczkę dośc ogólnie, tyle że przypominam , nie klubie dwulinijkowców , trzy tez mi nie podchodzą ale jak widac prace magisterskie też wcale być nie muszą, trza po prostu znaleźć złoty środek
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 06-07-2013 o 09:35.
Eliasz jest offline