Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2013, 10:32   #31
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Widzę, że temat chwycił i chętnych jest sporo. Zobaczymy, jak się to przełoży na gotowe karty i całą sesję.
W tym momencie mam następujące KP:
- Baird - jako Jason Crook, solo;
- JaTuTylkoNaChwilę - jako Mordecai Eagels, solo snajper;
- Proxy - jako Kayla Simonds, technik;
- Pinn - jako Sten Mayers, korp;
- Gob1in - Samuel Beckett, solo;

Jeżeli kogoś pominąłem, to proszę o info w tym wątku. Wydaje mi się jednak, że na tą chwilę to wszyscy.

Co do roli korpa, to jak wspomniałem we wstępie nie jest on członkiem Psychsquadu, a jedynie bierze udział w tej misji. To pracownik Zetatechu, który ma dodatkowe zadanie. Gracz prowadzący kopra dostanie na początku sesji dodatkowe informacje i tak to będzie wyglądać. Jak już było mówione w tej sesji każda z postaci biorących udział musi umieć walczyć, przynajmniej na poziomie średnim.

Wszelkie uwagi, co do nadesłanych KP wyślę wieczorem lub jutro rano. Na razie zapoznałem się z nimi bardzo pobieżnie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 06-07-2013 o 12:22.
Pinhead jest offline