Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2013, 20:07   #149
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Elokwentna czy nie... Wampiry raczej się nie upijają, więc chyba nie najgorzej oddałem próby powstrzymania Bestii po konsultacjach puszką złotego trunku. :P No i przede wszystkim moja postać nie kryła się nigdy z niechęcią do wszelkich organów władzy :P
P.S. Jeśli Stell się ruszy z chęcią uciszenia mnie w jakikolwiek sposób będzie to świadczyć że Skald trafnie go ocenił i wyciągnął na wierzch jego ukryte pragnienia.... (czy coś takiego. w każdym razie wydaje mi się że wśród politycznych zagrywek otwarta wrogość w takiej sytuacji jest potwierdzeniem swych "grzeszkow". ) A poza tym.... Książę to Malkav.... Więc szaleństwo bezpośredniości w wypowiedzi Fenrirsulfra powinno go nieco rozruszać radośnie
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline