Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2013, 11:30   #122
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Trzeba by się chyba zastanowić nad kilkoma sprawami przed opisaniem sceny w szpitalu:
1. Co robimy z Ghedim?
2. Co mówimy w drodze do szpitala? (Peter wie kilka ciekawych rzeczy, ale pewnie nie powie o nich przy Ghedim, chyba że go sławimy). Z drugiej strony czy to bezpieczne?
3. Peterowi pewnie trzeba zrobic prowizoryczny opatrunek zanim dojedziemy do szpitala by się nam nie wykrwawił. Czy Jeanne może to zrobić? Jak wygląda stan Kane'a?
4. Ktoś musi pilnować samochodu (mamy tam wszystkie rzeczy i raczej nie będziemy z nimi wchodzić do środka przed rozpoznaniem sytuacji) nie wiem jak wy ale Val za grosz nie ufa w uczciwość tubylców, to najwyraźniej ludzkie sępy.
5. Kto rozmawia z recepcjonistką?
6. Jaką opcję wybieramy jeśli chodzi o przekonanie obsługi by pozwoliła nam skorzystać z laboratorium. Osobiście najmniej podoba mi się opcja nr3.
7. Po za tym mam trochę niedosyt szczegółów jeśli chodzi o opisane przez MG sceny czy bawimy się w jakieś retrospekcje?
 
Eleanor jest offline