Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2013, 20:13   #167
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Hej, witam wszystkich Sory za obsuwę, ale miałam ciężką sytuację rodzinną... o której nie chcę pisać oczywiście na forum. Tak czy inaczej, nowy post już jest, i wracamy do gry.

"Grupa podziemna" poszła spory kawał na automacie, i wiem, że może się to co niektórym nie podobać, jednak inaczej nie szło, ponieważ rozwlekalibyśmy sesję w nieskończoność z poszczególnymi scenkami itd... przy co niektórych jednak z nich, znajduje się niebieska gwiazdka * oznacza to zaś, iż należy ową sytuację brać pod uwagę w trakcie odgrywania "wstecznego" niejako, i wspomnieć o tym i owym choćby jednym zdaniem :P

Ogólnie więc, znajdujecie się w kolejnej górze, w następnych rozpadających się kopalniach, i... trafiliście na Duergary?? A skoro nowy dzień, to zaklęcia odnowione, a pw zregenerowane, wszyscy więc już w pełni zdrowia.

"Grupa górska" po Niziołku, Orkach i bestyjkach odpoczywa sobie teraz w trakcie podróży w jakiś ruinach, a tu niespodziewanie zawodzące widmo się pojawia...

Czas na odpisywanie do 14.07 i znowu lądujemy w docu... no chyba, że ktoś chce sam pisać posta.

Dla przypomnienia: znajdujecie się już w/na trzecim łańcuchu górskim tworzącym Grzbiet Świata... pierwszy łańcuch to był z Mithrilową Halą, drugi już macie za sobą, teraz trzeci i ostatni, a tajemniczej wieży jak nie widać, tak jej ni ma :PP

Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline