Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2013, 20:22   #1
dejmien25
 
Reputacja: 1 dejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znany
D&D jak zacząć od zera.

Witam.

Na to forum przywiodła mnie nieodparta chęć spróbowania swoich sił w D&D. Styczność z takowym systemem miałem 4 lata temu, gdy stoczyłem krótką rozgrywkę z moim kuzynem. Prócz tego grałem w klasyki na PC takie jak Baldur's Gate.
Ogólnie jestem fanem fantastyki w szczególności książek fantasy.

Bardzo chciał bym zagrać w D&D, gdyż bardzo mnie fascynuje jednak nie mam nikogo z kim mógł bym pograć tak więc pozostaje jedynie rozgrywka przez internet. Czy są takie rozgrywki jak tak to gdzie można takie rozgrywki prowadzić i jak to wygląda?

Potrzebuje jeszcze pomocy ta temat zestawu startowego jeśli chodzi o wiedzę i podręczników. Co powinienem posiadać (w necie jest masa podręczników w formacie pdf) co powinienem wiedzieć taka wiedza podstawowa która koniecznie trzeba poznać aby zacząć przygodę z D&D. Ogólnie potrzebuję jakiejś instrukcji jak zacząć ponieważ jestem w tym temacie zielony.
 
dejmien25 jest offline