Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 13:41   #8
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Jako ze doszedłem do wniosku ze szkolenia podstawowe macie za soba - dodałem do waszych kart to coscie sie nauczyli na tych szkoleniach ...

Nie wszycy mieli szczescie ... ale ogolnie jest niezle .

W zwiazku z pytaniami co do tego jak "krpoki " maja sie do jakosci umiejtnosci ...
A wiec przy wykonywaniu czynnosci "trudnej " szansa na sukces ( bez modyfikatorow ) np przypalic komus papierosa spawarka w power loaderze ) wynosi ok :

* - 9%
** - 22%
*** - 39%
**** - 61%
***** - 79%
****** - 99%

to tak po to bycie wiedzieli mniej wiecej co wasze postacie potrafią ...

Jeszcze jedna rzecz i koniec gledzenia ..

Zazwyczaj bede pisal posta do godz 15 kazdego dnia za wyjatkiem weekedow ) choc postaram sie i w wekendy pisac z rana ...
Chial bym by kazdy w ciagu popoludnia napisal swoja turke .
Jezeli ktos plenuje kilkudniowa nieobecnosc powinien powiadomic Nas o tym , oraz w miare mozliwosci pokierowac swoja postac tak , by jej nieobecnosc nie przeszkadza innym graczom , jezeli jesto w z jakiegos fabularnego powodu niemozliwe , wytyczne co do zachowania postaci nalezy wyslac mi ... badz innej osobie ( o wyborze osoby nalezy mnie powiadomic ) . Wtedy wynaczona osoba powinna kierowac postacia tak by unikac interakcji z innymi postaciami ...

3 niezapowiedziane skipy pod rzad - postac zostaje zawieszona ( postaram sie ja w jakis fabularny nia zarzadzic )
5 niezapowiedzianych skipow - postac zostaje zenpecowana i w najbizszej przyszlosci usmiercona / zdiseblowana .

Earth 4 to pierwsza czesc mam nadzieje dlugiej serii sesji ... obowiazkowosc i regolarne pisanie bedzie sprzyjalo kontynuacji dalszych losow waszych bohaterow ...
Mam nadzieje ze powyzsze zarzadzenia beda przyjete
 
denis jest offline