Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2013, 12:57   #1
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
[Komentarze itp.] Siedem Przykazań

Hej.
Zaczynamy.
Odnośnie formatowania. Jak widzicie nie robię dialogów kursywą, nie pogrubiam imion postaci, bo... to dużo roboty i mi się wtedy zazwyczaj wszystko miesza, wypadam z rytmu itp. Ale jeśli ktoś z was chce to robić to proszę bardzo, będzie nawet milej, ale ja niestety słabo sobie z tym radzę. Pewnie mam upośledzenie ruchowe, albo po prostu nie lubię formatowania, bo jestem do niego zrażony poprzez prace z microsoft office. Błe.

Tak czy siak, każde ma coś na początek. Zostaje okradziony, ma potencjalne zadanie, albo zostaje przyjęty w miłą gościnę. Tak czy siak pracuję właśnie nad udostępnieniem wam google dokumentu, więc tam zaczniemy sobie grać.
Warto też określić terminowość. Oczywiście wiele zależy od tego jak będzie szła praca na google, bo wiadomo, nie zawsze można się zgrać żeby pisać od razu na raz, że siedzimy w parę osób na docu i mamy niemalże sesję RPG na żywo, bo wszystko dzieje się od razu. Pewnie głównie będziemy się tam rozmijać, ale myślę, że tydzień na odpis starczy, prawda? Jak ktoś ma sprzeciw, to proszę bardzo.

Za chwilę zrobię też panel sesji, proszę was jedynie o wstawienie awatarów, resztę KP będę trzymał na dysku.

Wszelkie pytania, wszystko co tylko zechcecie, tutaj bądź prywatnie do mnie na gg.

Pozostaje tylko życzyć miłej zabawy i mam nadzieję, że uda mi się was zaciekawić i utrzymać przy tej sesji.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline