Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2013, 16:15   #274
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Niestety, ale z uwagi na zawirowania kolejne w życiu jest bardzo możliwe że i na tę kolejkę przyjdzie mi nie odpisać. Moja postać na pewno nie będzie zadowolona z kilku rzeczy, więc może wyliczę, by uniknąć nieporozumień.

- Pająki na płaszczu Drakonii. Od razu jak to zobaczy pierwsze co to zerwie ten płaszcz i podepcze.
- Plotki o drowach. Każdy od którego usłyszy słowo na K w odniesieniu do swojej osoby, nawet jeśli to tylko plotka, powtórzona milion razy, to ten kto to wypowiedział w jej obecności będzie gryzł ziemie. Nie nawykła do takiego określenia w stosunku do siebie od samca.
- Trzecia rzecz, nie przypominam sobie by powiedziała komukolwiek że jest drowem, nawet napisałem że nosi maskę. Nie ściąga jej NIGDY. Nie wspominając skąd wzięło się określanie jej pełnym imieniem, skoro przedstawiła się wyłącznie jako Xen.
 
RyldArgith jest offline