Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2013, 20:04   #2032
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Witajcie Lastiinfo'wicze przybywam w pokoju
Może najwyższa pora żebym i ja się przedstawił [dopiero dzisiaj znalazłem ten temat(przypadkowo)].
Na imię mi (tajne/poufne), mam lat (utajnione) z czego łatwo obliczyć że urodziłem się w 1990, a dokładniej w maju, pochodzę z niewielkiego miasta (cenzura) nad rzeką Narew, 60 bądź 66 (zdania są podzielone)km na północ od stolicy naszego pięknego nad Wiślańskiego kraju. Obecnie mieszkam niestety poza granicami naszej ojczystej ojczyzny a mianowicie w Irlandii, skłoniła mnie do tego jak pewnie nietrudno się domyślić sytuacja ekonomiczna, ale mniejsza o większość (całego życiorysu nie będę pisał, zainteresowanych odsyłam do autora tego postu, może w przypływie łaski uraczy was nim :P). Pierwszą styczność z RPG'ami miałem w wieku ok 10lat (dokładnie nie pamiętam), nie byłem graczem a obserwatorem sesji i powiem wam że od razu mi się spodobała, jakiś rok później uczestniczyłem już jako gracz w pierwszej mojej sesji, system ten to Warhammer, nie zdążyłem zdobyć na nim doświadczenia potem był Earthdown, można śmiało powiedzieć że na nim się wprawiałem, potem kilka sesji Shadowruna (notabene wg mnie najlepszy świat w jaki grałem bo mechanikę to do tej pory nie rozumiem, zbyt posrana), Wiedźmin lecz ze względów na wzorowanie się bardziej na filmie i serialu zamiast na książkach też po kilku sesjiach zaprzestaliśmy grać w niego, no a potem to był D&D 3.0 najpierw w świecie Grayhawk a potem FR, w ten system najdłużej grałem i w zasadzie to chyba na nim zdobyłem doświadczenie, jeśli chodzi o RPG to tyle chyba, dodam tylko że znam z opowiadań, bądź poczytałem jeszcze o Neuroshime, L5K, Dzikie Pola, CP 2020, WoD, Gasnące Słońca, znam nazwy jeszcze kilku ale moja wiedza o nich jest znikoma także nie będę ich tu wymieniał. To teraz o tym co lubię, lubię jeść i spać to tak przede wszystkim, ale lubię też zimno piwko, lubię dobrą książkę ale z gatunku tylko fantasy i może trochę sf, czytałem takich pisarzy jak Tolkien, Sapkowski, Ursula K. Le'guin (wg mnie chyba najlepsze książki jakie do tej pory czytałem, a chodzi mi dokładniej o serię "Czarnoksiężnika z Archipelagu") Margaret Weis, i jeszcze kilku których nie pamiętam, ale oczywiście mogę podać jeszcze kilka tytułów dla jasności: Conan (kilka tomów), Świat Czarownic (niestety nie wszystkie tomy), Saga o Ludziach Lodu, i inne. TV w zasadzie to nie lubię, ale jak oglądać to fantastykę, sf, kilka horrorów. kino japońskie i oczywiście filmy o Japonii, a skoro mowa o oglądaniu to nie zapomnę dodać że uwielbiam anime ze względu na to że sporo już obejrzałem nie będę wymieniał jakie, napiszę tylko że nie patrzę się na gatunek w tym wypadku bo każdy mi się podoba. Dodam już na koniec że na to forum trafiłem przez google szukając możliwość znalezienia ekipy do jakiejś sesji. To chyba tyle z tej mojej autoprezentacji, przepraszam za długość, w planach było krótko i zwięźle a wyszła jak zwykle, cały misterny plan w piz...
Mam nadzieję na owocną współpracę, pozdrowienia for all.
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 09-07-2013 o 23:25. Powód: Prośba administracji ;P
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem