Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2013, 08:10   #50
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał wysłannik Zobacz post
Ja chyba nie do końca rozumiem zajście. O co chodzi z tą karczmą? Kto gdzie dokładnie został wysłany?
Krasie, Karl i mój doskonały bohater podążyli tłuc orki. Trafili do karczmy "Rozpruta Ciżemka" na skraju jakiejś niezaznaczonej na mapie wioski i tam, w środku nocy, po zużyciu całego zapasu alkoholu jaki Gunter Foett, karczmarz miał na stanie, szykowali się do snu, gdy ktoś postanowił karczmę zaatakować. Dla mnie sytuacja jest klarowna. Sami sobie opisujemy drogę z Nuln, karczmę i całe zajście do momentu ataku, a potem przeskakujemy do doca, żeby MG zrobił naszym bohaterom kęsim

Dobrze kombinuję? Możemy sobie opisać sami karczmę? I jak rozumiem, poza naszymi herosami z koziej dupy, są tam też inni ludzie, tak?

Pierwsza część posta, ta w Nuln już jest. Reszta pewnie na docu.
 

Ostatnio edytowane przez xeper : 10-07-2013 o 18:44.
xeper jest offline