Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2013, 12:49   #11
Sniei
 
Sniei's Avatar
 
Reputacja: 1 Sniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znany
Actually, it's not that difficult to write in English properly. Indeed, many individuals take it upon themselves to desecrate this wonderful language. Of course, it's not as wonderful as our own native tongue but to each his own. The solution to learning the proper way of writing is reading... preferably older works such as the shakespearean sonnets, although they're kind of outdated when it comes to the current way of communication. One could pick up many phrases, however, by simply reading. Perhaps a better example would be works of Edgar Allan Poe, a renowned American author. In any case this whole conversation is ludicrous and I do realize that I am another one that's just showing off.

Wybaczcie mi moją bezczelność ale rzeczywiście powinniśmy pisać po polsku na polskim forum, zwłaszcza, jeśli się nie posługujemy drugim językiem na wystarczająco wysokim poziomie, aby móc w nim pisać powieści... Przepraszam za bezlitosną krytykę, Bairdzie, ale taka jest moja skromna opinia. Jeśli powodem twojego pisania w tym języku, jest zdobycie większej ilości czytelników, to proponuję wrzucenie powieści w inne miejsce. Tutaj niestety funkcjonują jedynie polacy, z lepszą lub gorszą znajomością języka. Żadna osoba anglojęzyczna na forum raczej nie wejdzie. Pozostaje jeszcze kwestia poprawienia licznych błędów w twoim tekście. Zapewne miejsce, w którym obraca się o wiele więcej anglojęzycznych osób, będzie lepiej w stanie ci pomóc.

Fabuła jednak jest bardzo fajna. Mimo kłujących w oczy błędów (przede wszystkim logiczna konstrukcja zdania) miło się czytało. Wstrzymam się jednak z dalszą krytyką, gdyż wiem, iż poprawiony tekst będzie wyglądał dużo lepiej.

Jako pisarz pisarzowi życzę ci powodzenia! Jesteś na dobrej drodze.

Pozdrawiam,
-Sniei
(Wojtek)
 
__________________
Jakość, nie prędkość.

Ostatnio edytowane przez Sniei : 11-07-2013 o 12:56.
Sniei jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem