Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2013, 10:48   #13
zelator89
 
zelator89's Avatar
 
Reputacja: 1 zelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwuzelator89 jest godny podziwu
Super - hiper apteczka zabija jednym ciosem. Co do postu Ali, też miałem takie przeświadczenie, że używanie broni w defensywie, szczególnie podczas ewakuacji rannego z pola walki. Dlatego z tą myślą zdecydowałem się na tego rodzaju profesję. Jak najmniej strzelania, jak najwięcej łatania bo wygląda na to, że będzie tego pod dostatkiem . Co najwyżej jakaś broń krótka.W mojej ocenie charakter pola wali się zmienia i rola sanitariusza też, zależy od konkretnej sytuacji. Wiadomo, że operator Grom'u mając jednocześnie specjalizacje sanitariusza wykonuje swoje zadania na zasadach ogólnych, włączając w to używanie broni. Ale w masowej bitwie, tworzy się specjalne szpitale polowe, więc wydaje mi się, że wtedy rola sanitariusza może ograniczyć się tylko do jakiegoś szybkiego Medivac. Wyskakują, łatają, ewakuują do szpitala pod osłoną żołnierzy.
 

Ostatnio edytowane przez zelator89 : 12-07-2013 o 11:00.
zelator89 jest offline