Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2013, 21:32   #6
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Maddox dostał nową zabawkę. Trzeba było przyznać korpom, że wiedzieli, jak zrobić dużemu chłopcu ładną niespodziankę. Kiedy zrzucił swój bagaż w skromnym pomieszczeniu, które miał dzielić z Balem, ona już leżała na łóżku, chętna i gotowa. Palce najemnika drżały z niecierpliwości, kiedy pozbawiał ją śliskiego ubrania, kryjącego jej ponętne kształty. Była dobrze dobrana do jego wzrostu, masy i upodobań – nie pierwsza lepsza sztuka z ulicy, ale towar z górnej półki, dla wymagającego klienta. Proporcjonalnie zbudowana, sportowa sylwetka, do tego przyjemne, aczkolwiek nienachalne zaokrąglenia. W dodatku charakterystyczny zapach zdradzał, że będzie jej pierwszym. Chwilę trzymał ją w ramionach, smakując chłodny, lekko aksamitny dotyk jej skóry i zachęcającą chropowatością zagłębienia, w które wsadził swój wskazujący palec. Nie miał jednak ochoty długo się z nią pieścić – zdecydowanym ruchem wbił twardy kształt w jej wnętrze i musną palcem twardy wypustek. Kiedy wypełniało się jej dziewicze wnętrze, dała mu znać mrugnięciem, że jest gotowa na ostrą jazdę.
Czy tylko ja miałem brudne myśli czytając ten fragment?

Już po długości pisanych postów nie mam wątpliwości, że mam do czynienia z piórem kobiety. Sesje bardzo fajnie się czyta, z pewnością masz smykałkę to pisania opowiadań, ale ilość tekstu mnie przytłacza. Mam zupełnie inny gust, nie mniej jednak jest czego pozazdrościć. Na plus są też obrazki do których zawsze przykuwam uwagę, a są naprawdę dobrze dobrane i w podobnej stylistyce.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem