Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2013, 15:36   #27
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
Mag parsknął śmiechem po tym jak większość z jego przyszłych towarzyszy się odezwała, Gover uśmiechnął się drwiąco i spojrzał na starca czekając na jego odpowiedź.
- Eh, jeżeli świadomość tego ze pomogliście mi uratować Zapomniane Krainy wam nie wystarczy, to pozostaje mi jeszcze wam zapłacić i uzupełnić ekwipunek - odparł starzec - Przecież nie wypuszczę was z gołymi rękoma, spokojnie.. nie proszę o eskortę bandy wieśniaków tylko doświadczonych wojowników, a wiem ze tacy za darmo nie pracują.
Starzec klasnął trzy razy w dłonie i wypowiedział ,,Ognus Maksimus'', zaraz po tych słowach drzwi od sali otworzyły się a do środka weszło dwóch służących
- Panowie tutaj - starzec wskazał na wszystkich zebranych - Proszą by nas prywatny kowal, Henry wykonał najlepsze uzbrojenie jakie jest w stanie, czy moglibyście poprosić go by do jutra wszystko było gotowe?
Służebni kiwnęli głową i wyszli z sali
- W takim razie, zapłacę wam pieniędzmi gdy już będzie po wszystkim.
 
Mendorian jest offline