Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2007, 05:49   #85
Esco
 
Reputacja: 1 Esco ma wyłączoną reputację
Było dobrze. Nominowałem Rhamone na najlepszego MG za tą sesję i nie żałuję. Oprócz akcji z cofnięciem czasu wszystko było spoko od strony technicznej. Co do innych graczy to jestem w stanie tylko ocenić grę Harv'a i Nightcrawlera bo reszta zbyt żadko pisała posty.

Co do zakończenia - nędzne. Chris zrobił by to inaczej. :P
1. Żadnej otwartej konfrontacji z Sashą i narażania sfory. Po prostu dostarczenie listu wraz z przeprosinami i ze skrzypcami. W futerale od samego początku nie było skrzypiec. Miał tam się znaleźć granat zapalający który wybuchał przy otworzeniu futerału. To by było na tyle jeśli chodzi o Sashę.
2. Skrzypce miały zostać zniszczone (i to już w następnym moim poście) granatem od Jatagana. Zdecydowałem się na to po tym jak Rhami napisała że możemy zrobić w sesji dosłownie wszystko.
3. Chris mial ostatecznie opuscic miasto i wyjechac na jakies odludzie, wybic bejzbolem szyby w samochodzie i obejrzec sobie wschod slonca. Chciałem dać zakonczenie, ktore bylo by jak najbardziej zaskakujace, dla postaci z naturą Survivor.

Ocenę już wystawiłem dawno i było to 10. Ale jak mawiają Kainici, "nie chwal nocy przed wschodem słońca" :P
 
Esco jest offline