Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2013, 11:02   #10
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Bardzo dziękuję...

A mi raczej nie chodzi o reputację, tylko o informację. Kiedy grałam jeszcze w pnp RPG, było to tradycją, że MG na koniec sesji pytał o ocenę - fabuły, prowadzenia etc., żeby kolejne spotkania były lepsze. A także o przemyślenia i pomysły na dalszy rozwój historii. W końcu Mistrz jest dla graczy, a nie odwrotnie, a ciężko mu za każdym razem zgadywać, czego sobie gracze życzą. Z bronią mi się akurat trafiło, ale są pewnie rzeczy, których gracze pragną na sesji (np. konkretna scena, typu pościg, czy jakiś wątek typu romans), a ich nie dostają bo a) sami nie mówią b) MG nie zgadnie...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem