Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2013, 14:31   #3
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Jaki jest deadline?
2 dni i to dla opcji "pełna karta mechaniczna", bo te trzy informacje (plus wybór preferowanego stylu gry) można napisać w przeciągu kilkunastu minut od przeczytania wiadomości wyżej i to zakładając, że otworzycie podręcznik główny, żeby przypomnieć sobie o co z tym chodzi szczegółowo.

Zapomniałem wyżej: historia postaci na tym etapie nie jest potrzebna, aczkolwiek o ile nie dacie foty postaci (no tak: jeszcze fota postaci jest potrzebna i imię/nazwisko/pseudonim) to należałoby podać szacunkowy wiek postaci. Preferowany: 40, bo mamy 30 lat po wojnie i fajnie by było jakby wasze postacie pamiętały co się działo wcześniej. Może być jednak i inny wiek.

Czyli tak do wtorku dnia 16 lipca 2013 roku (hy, urodzin jednej znanej mi pięknej dziewczyny, z którą już niemal nie mam kontaktu - smuteczek ).

Do godziny: 16:00, gra zacznie się co prawda później, ale nie ma czekania na ostatnią chwilę.

Ekwipunek: jeśli ktoś chce coś wyjątkowego to może zaproponować, a takto to będzie przydzielony według waszej profesji (i czasem pochodzenia).
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 14-07-2013 o 14:37.
Anonim jest offline