Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2013, 17:07   #457
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Może i masz racje, przepraszam chyba w tej sytuacji brzmi głupi, co nie? Na swoją obronę mam tylko to, że próbowałem wyodrębnić materiały na Korpów, ale to wszystko było niesamowicie zabezpieczone. Przy próbie rozbicia obrony mało nie dostałem krwiaka mózgu. Jakbym próbował załadować je jeszcze raz to nie wiem czy bym to przeżył,

Chad był wyraźnie zawstydzony. Choć, było mu przykro, że zawiódł Davisa..., Znaczy, Ethana nadal uważał, że podjął dobrą decyzje

Przyjął podaną dłoń i również ujawnił swoje imię

- BHU KARCHUNG. Nienawidzę tego imienia, mogłem się nazwać czerwony grzmot albo coś równie fajnego a zostałem "Dzieckiem gwiazdeczką" koszmar normalnie - rzekł z obrzydzeniem

- Zwykle nie odmawiam darmowego żarcia ale teraz wolałbym się po prostu przespać w jakimś bezpiecznym miejscu - Poprosił

-Jeżeli mnie przypilnujesz to mogę wskoczyć Deep i sprawdzić czy coś zostało w mojej głowie - zaproponował

~Nic w życiu, nie było proste~ -westchnął w duchu. Pewnie do końca życia będzie się zastanawiał czy rzeczywiście komuś pomógł czy może został użyty przez Korporacje i jakieś sprytne SI, które dostosowało swoją gadkę do jego emocjonalnych potrzeb

Pewnie, nigdy nie pozna odpowiedzi, ale czy warto żyć, jeżeli nie ma się nadziej na przyszłość i wiary w ideały?

Postanowił na wzór znienawidzonego wroga zmienić internetową ksywę. Umarł Speedster narodził się Street Boi
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-07-2013 o 10:55.
Brilchan jest offline