Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2013, 10:47   #641
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziękuję naprawdę super sesja i mój pierwszy kontakt z tym uniwersum który oceniam bardzo pozytywnie i pierwsza skończona na tym forum sesja

Trochę szkoda trójki która zginęła ale jest to przestroga żeby nie zostawiać sesji Pinheada j\k a może to tylko ja się tak przywiązuję do swoich niewidzialnych przyjaciół

Mówiąc poważnie podoba mi się to zakończenie i jego niejednoznaczność. Pasuję do idei Cyberpanku tak samo jak śmierć częścu bojowników

Chad pewnie do końca życia będzie się zastanawiał czy rzeczywiście komuś pomógł czy może dał się wykorzystać sprytnemu SI i nigdy nie będzie do końca pewny co jest cudnym końcem dla tej postaci która zajmie szczególne miejsce w moim serduchu

Cieszę się że zdołałem napisać wszystko to co sobie zaplanowałem. Chyba pierwszy raz w swojej karierze PBFowej jestem zadowolony ze wszystkich decyzji jakie podjęłam podczas gry

Zwykle w innych sesjach żałuje że zrobiłem jakąś głupotę albo nie podszedłem do jakiegoś problemu inaczej ale tutaj popełniony błąd leżał w naturze postaci i był ładnie uzasadniony

Ten tekst o resztkach danych, raku mózgu i wierzę Chada po prostu epicki <brawa> cała postać i jej durny dziecięcy idealizm w jednym zdaniu

Ps.Pinhead czy mógłbym wrzucić twoje PW które wysłałeś do mnie o netrunningu mógłbym wrzucić w materiałach do sesji ? Bardzo fajnie to rozpisałeś i wydaje mi się że mogłoby się przydać w przyszłych sesjach Cyberpunka z twoimi zmianami
 
Brilchan jest offline