Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2013, 12:52   #645
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Ciesze się, że sesja przypadła wam do gustu. Ja też uważam ją za udaną. Fajnie się wszystko wymieszało. Wasze decyzje, pomysły przeplatały się w interesujący sposób z moją intrygą i ruchami NPC-ów.
Naprawdę mi się to podobało. Fajnie, że mimo przerw udało się doprowadzić sesję do końca. Co prawda nie w pełnym składzie, ale tak to przeważnie bywa, że się ludzie wykruszają.

Brilchan co do opisu sieci, to nie wiem, czy to się komukolwiek przyda. Raz, że to koncept sieci będący mieszaniną pomysłów z Cyberpunk i Interface Zero. Dwa, że i tak wyglądał dodatkowo specyficznie z uwagi na tło fabularne sesji. Trzy nie bardzo wiem, gdzie mielibyśmy, coś takie wrzucić. W jaki wątek, w sensie.
Podeślij mi to PW, a ewentualnie zobaczę co tam napisałem ciekawego i co można z tym zrobić
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline