Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2013, 15:13   #6
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Znalazłem portret dla postaci. Chyba jakieś muzyk nie wiem wypisałem w google wkurzony facet po 30tce i mi wyskoczył

Nie wiem ile szczegółów z problemów psychicznych mam wpisywać w kartę a ile po prostu odgrywać. Bo nie wiem ile informacji ci potrzebne w każdym razie teraz robię wyszukiwanie na temat ADHD i kilku innych schorzeń.

I uprzedzając ewentualne pytania i wątpliwości: Wiem że większości osób ADHD kojarzy się z wrednymi dzieciakami ale jest to nieco bardziej skomplikowane. Postać dostaje leki, spory wpływ miał też na niego treningi wojskowy NIE BĘDZIE to żadna nie zrównoważona postać która rozwala sesje bo takiego kogoś nie przyjęliby do psychosquadu

Oczywiście będzie miał swoje problemy ale te wyjdą podczas gry
 
Brilchan jest offline