Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2013, 23:36   #67
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
JA raz miałem za towarzysza w ciemnych tunelach kapłana krasnoluda.... który nie znając tego co czycha przed nami stwierdził że "zajebistym" pomysłem będzie... a zresztą [K] - krasnolud [M] - mistrz -> akcja to jakieś tam badanie podziemi, generalnie standard z lekką nutką horroru

M - Idziecie ciemnym korytarzem, nie widać praktycznie nic, wyciągnięta dłoń ginie w mroku. Korytarz ma 1,7metra na 1,5 metra.
K - Idziemy
M - Docieracie do rozwidlenia. Możecie iść w prawo albo w lewo
K - A ja myślałem że prosto i do tyłu.
M (po chwili śmiechu gdy wybraliśmy jedną z odnóg) - Tunel lekko się poszerzył, słyszycie w oddali kapanie wody. Zdaje wam się, że przez szuranie waszych buciorów dobija się inny dźwięk, ni to echo, ni to paćkanie. Nadal nic nie widać.
K- Rzucam czar światło.
M - ok, na co rzucasz?
K - No na siebie.
M-Poważnie?
K - Tak.
M - To zacznij jeszcze krzyczeć "uwaga idę!"
K - Krzyczę "uwaga idę!"

Sesja została przerwana na dobre 15 minut. nieprzerwanego śmiechu i ogólnej wesołości
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline