Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2013, 20:30   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AdiVeB! Zobacz post
Co do tego nowego gracza to nie wiem czy przypadkiem moja koleżanka do ciebie pisała mistrzu? Będzie pewnie chciała przejąć kontrolę nad panienką z BN'ów. Generalnie polecam ją jest bardzo dobry graczem.

Widzę że dość mocno tniesz współczynniki... :/ po dodaniu tego co zmieniłeś wyszło mi 57 punktów a to cięcie aż 4 punktów ( w podręczniku było 61 ). Będziesz ciął tak u wszystkich?
1. OK.
2. Zapomniałem o tym, że w podręczniku jest alternatywny rozdział punktów. Myślałem, że rzucaliście kośćmi... wiesz, ale to Rdza, a te cztery punkty to i tak niewiele dla sponiewieranego ciała i duszy Praudmoora, który stracił swoich kumpli na tamtym dachu. Wszyscy zginęli! Czymże są te cyfry, gdy chodzi o duszę ludzką?!

I nie, nie każdemu będę ciął. Nawet nie liczyłem czy jest 61 czy ile - ważniejsze, żeby było realistycznie(j).

ps. 61 jest w porządku, więc nie martw się o swoje cyfry po prostu u Praudmoora było to dużo, dużo więcej
 
Anonim jest offline