Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2007, 15:36   #5
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Coż z jednej strony mam ochotę jak najwięcej poznać, a z drugiej uważam, że żeby naprawdę dobrze "poczuć" postać i jej świat muszę mieć z nią stały kontakt, tak samo jak ona musi mieć kontakt ze swoim otoczeniem. Dlatego urozmaicę trochę moją odpowiedź i powiem tak: jestem za monogamią (a co? ) przy założeniu, że ludzie z którymi gram mi "pasują" (czyt. mają takie samo wyobrażenie o świecie, dystans w stosunku do relacji jakie zachodzą między postaciami, a tym jak to wygląda między graczami i co najważniejsze - ich postacie są spójne na tyle, że gracz wcielając się jest w stanie nie tylko przedstawić zachowanie inne od swego własnego, ale też potrafi przestawić się na sposób myślenia swojej postaci). W przypadku gdy między graczami nie ma takiego zgrania... lepiej nastawić się na zaliczanie
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem