Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2013, 22:31   #16
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Cytat:
Napisał AdiVeB! Zobacz post
W podstawce jest metoda punktowa. 60 punktów +1 punkt z pochodzenia. Jestem pewny wczoraj czytałem jeszcze podręcznik.

Rozumiem że to nie jest ani Chrom ani Stal... ale Rdza wcale nie jest mniej krwawa niż dwa pierwsze. Mam nadzieję że będzie trochę walk w końcu mam asasyna i chciałbym skorzystać z mrocznych technik Shadow Walking
Chodzi mi o tą całą dyskusję z punktami.
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Ja akurat rzucałem na współczynniki i mi wychodzi suma 54 (łącznie z bonusem z pochodzenia). To jest największa wada losowania cech: dysproporcje wewnątrz drużyny. Gdzie jest metoda punktowa, bo chyba nie w podstawce, nie?
Wspominaleś, że w sieci jest jeszcze jeden komp. Da się szybko określić co to?
Strona 79 podstawki 1,5. Te dysproporcje na serio nie są jakieś tragicznie złe. Nie rozumiem czemu o tym tyle tu piszemy :P Co do jeszcze jednego kompa to odpisałem w odpisie. Skoro jednak wszyscy nagle mają 61 to pewnie dodam ci tu i ówdzie. Ale to jutro...


No chyba, że jesteście hardkorowymi graczami i rozlosuję wam wszystkim punkty zamiast tych 61 biorąc pod uwagę gdzie daliście najwięcej punktów a gdzie najmniej i kolejność tych pomiędzy plus 1 punkt z pochodzenia. Co wy na to? Rozlosować? Sztywny by został z tym co ma skoro i tak ma rozlosowane.

Jeśli nie będzie większości na tak to po prostu Sztywny dostanie punkty do tych 61... a w grze dostaniecie więcej wózków inwalidzkich
 
Anonim jest offline