Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 07:04   #101
Luphinera
 
Luphinera's Avatar
 
Reputacja: 1 Luphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodze
Przykro mi że rezygnujesz z sesji. Ale do niczego zmuszać również nie mam zamiaru.

Zabieram się za odpis, zmiana pracy i trochę spraw do załatwienia było... Więc trzymajcie kciuki abym szybko dodała wam posta


Nowy post już został dodany ^_^

Mam nadzieję, że się wam spodoba.

Na wasz odpis czekam do poniedziałku do 24.
Do środy 24.07 powinnam dać kolejny odpis


Net już działa normalnie więc powinno być okej.
 
__________________
"Wszyscy mamy swoje anioły, naszych opiekunów. Nie wiemy jaki przybiorą kształt. Jednego dnia mogą być starcem, innego małą dziewczynką. Ale nie dajcie się zwieść pozorom- mogą być groźne jak smok. Jednak nie walczą za nas, przypominają nam tylko, że to nasze zadanie.Każdego kto tworzy własne światy."

Ostatnio edytowane przez Luphinera : 19-07-2013 o 10:05. Powód: dodanie informacji
Luphinera jest offline