Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 18:55   #31
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
Jako wasz czytelnik też się wypowiem. Sesja bardzo mi się podobała, była dynamiczna i wciągająca. Przyjemnie się czytało, a spodziewam się że frajda z gry była by jeszcze większa.
Podobały mi się opisy MG które starały się oddawać punkt widzenia obcych, jednak zabrakło mi czegoś w samych starciach. Były dość skąpo opisywane i takie nijakie. Same raporty z zadanych obrażeń bez większego fabularnego mięska Ja bym oczekiwał trochę dłuższych opisów z strony MG. Zdaje sobie sprawę że to nie proste, ale zmysły obcych też można jakoś wyeksploatować przy opisach. Ale to może być kwestia gustu. Tak czy inaczej bardzo mi się podobało i będę w razie czego wypatrywał kontynuacji.
 
Felix jest offline