Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2007, 17:45   #1119
Szermierz
 
Reputacja: 1 Szermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwuSzermierz jest godny podziwu
Witam użytkowników tego szacownego miejsca. Zwą mnie różnie, gdyż mam wiele oblicz tu mogę być nazywany Szermierzem. O miejscu tym dowiedziałem się od Lhianann więc postanowiłem tu zajrzeć, zobaczyć jak tu wygląda, i czy się przyjmie moje chore podejście.

Moje zainteresowania, o których może chcielibyście wiedzieć to: RPG (głownie WoD, ale znam kilka innych systemów), fantastyka, horror, psychologia i wiele różnych dziwnych rzeczy.

Jestem MG do WoD'a, lecz o moich umiejętnościach prowadzenia sesji niech wypowiadają sie gracze bo ja właściwie nie wiem czy robię to dobrze. Grać mogę praktycznie we wszystko o ile wytłumaczy mi się system.
 
__________________
"Na Wielką Matkę, zwięrzeta stworzono, aby służyły ludziom, ludzie zostali stworzeni, aby służyć Garou, zaś Garou zostali stworzeni, aby służyć Wład... ehem. Gai. Tak. Oczywiście - Gai."
Szermierz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem