Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 23:02   #20
dejmien25
 
Reputacja: 1 dejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znanydejmien25 nie jest za bardzo znany
Mam do was taką prośbę... jest to moja pierwsza sesja na lastin... baaa nigdy przedtem nawet nie miałem styczności z rpg. Tak więc potrzebuję opinie na temat mojego postu, nie wiem czy tak to ma wyglądać, czy to jest dobrze?

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć co jest źle tak aby nie popełnić tych samych błędów przy innych postach. Wydaje mi się że zbytnio rozbudowałem momenty walki... nie lepiej jest krócej opisywać walki?
Czy dobrze jest bardziej opisywać świat, emocje bohatera, jego przemyślenia? Bo tego to jest u mnie bardzo mało.

Był bym bardzo wdzięczny za wszelkie rady od was. Wasze posty są na prawdę super, ale tu muszę przyznać że najbardziej podoba mi się post Gob1in, miażdży system. Też chciał bym chciał bym umieć tak pisać jak Wy.. zdradzicie mi jak to robicie, że tak świetnie wszystko opisujecie? Czy to wszystko dzięki temu że potraficie tak wczuć się w swoją postać?
 
dejmien25 jest offline