Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2013, 17:46   #20
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ok, moje robaczki.

Dziś jest termin na odpis.

Niestety, akcja tak się ślimaczy, że jestem zmuszona przesunąć termin na jakiś dalszy dzień, bo wrzucanie sceny w tej chwili nie ma większego sensu.

Prawdę mówiąc, liczyłam, że pójdzie to szybciej. Proszę Was o informację/sugestię, co jest nie tak? Nie odpowiada wam forma? Za dużo docka? Wolicie pada googla, a nie tego, którego używamy? Odpowiadam za wolno? Mam Wam dawać znać czy odpisałam? Zostawiam wam za dużo/za mało swobody? Nie wiecie, co robić?

Chciałabym wiedzieć, bo sesja niestety na tym cierpi, a ja nie wiem, co dokładnie nam dolega. Behemot i abishai dają radę, więc pytania dotyczą pozostałej trójki...

A, przy okazji - Revan dostaje warna. Będzie miało to odbicie w fabule, na niekorzyść postaci i, co za tym idzie, drużyny. Ja rozumiem wszystkie okoliczności, urlopy i wakacje, ale warto choćby o tym napisać - przyjmę to do wiadomości. Jeszcze jeden warn i będzie naprawdę nieprzyjemnie.

Niestety nie pozdrawiam

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline