Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2013, 11:01   #123
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
AJT jeżeli nie zdasz testu raz to masz karę -1, potem -2 itd. Bądźmy szczerzy samym piwem nie tak szybko człowiek się upije. Zrobimy po prostu szybkie parę rzutów Mój ochlaptus jest ostro ścięty po 18 piwach. Dla przyśpieszenia możemy dodać zasadę opcjonalną, że co każdy kufel, lub inny większy wymiar pojemnika, skala trudności rośnie o 1. Jeśli tak to rozpatrzymy to przy pierwszym rzucie ST wynosiło 3, teraz 4, w następnej rundzie 5(facet ma 6), w kolejnej 6 (facet ma 6), W kolejnej 7 (facet ma 4 czyli pierwszy poziom wyczerpania i kara -1), dla niego ST to 9 (ma 4 wiec kolejny poziom kary), ST 11 (ma wynik 2 więc jest już ścięty). Wynik z opcjonalną regułą to 7 piw. Nie wiem czy to realistyczne, żeby urąbać się tak łatwo 7 piwami ale nie jestem wielkim piwoszem więc wy oceńcie. AJT nie musisz wklejać każdego rzutu z osobna. Wykonaj 5 rzutów pod rząd i wklej link do listy rzutów. Ocenimy czy wytrzymałeś dłużej niż on Tak na pewno będzie szybciej niż z 18 piwami

Na obronę systemu powiem, że dawno już nie miałem takich dobrych rzutów na kostce k8 :P
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline