Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2013, 20:52   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Po sesji zdradzisz swoje przypuszczenia, to obejrzę
Hej, Anonim, jak tam nasz ekwipunek? Coś czuję, że bardzo nas ucieszy wpis "Maska przeciwgazowa ze sprawnym zapasowym pochłaniaczem". I co z mechaniką? Rozdajesz jakieś punkty, zabierasz? Ja bym proponował ustalić jakąś sumę współczynników i niech każdy wg. własnego uznania się dostosuje. Może być mniej niż to podręcznikowe 61, jeśli tak uważasz, choć sądzę, że i tak różowo nie będzie.
Z ekwipunkiem to trochę mi się obsunęło - za to zrobiłem karty dla BNów też. Jutro, najdalej we wtorek będzie z ekwipunkiem. Ogólnie nie lubię fragmentów z ekwipunkiem. Z rzeczami to chyba nikt nie przesadzał, więc jest ok. Choć kilka osób nie wybrało sobie - tutaj jutro lub pojutrze będzie spisane.

Co do punktów to skoro tylko parę osób zdecydowało się na losowanie to pozostało przy podręcznikowych 61. Z tego powodu dla ciebie mam propozycję: albo podasz mi na pw swoje nowe współczynniki, żeby sumowały się do 61 albo zaproponuj jakieś przykoksowanie - jakieś dodatkowe sztuczki wraz z dodatkowymi punktami do umiejętności, gdybyś nie wchodził w wymagania albo cokolwiek tam chciałbyś wymyślić mechanicznego. Mogą być nawet implanty cybernetyczne. Nie może być to ekwipunek, bo ten łatwo stracić i byś został z niczym.
 
Anonim jest offline