Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2013, 14:39   #21
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Moloch to komputer. SI to nie inteligencja, w naszym rozumieniu tego słowa. Nie da się przewidzieć planów działania samoprogramującego się tworu, dlatego bardzo ładne są niektóre wstawki z podręcznika "Moloch przerwał linię frontu, dotarł aż do Detroit, rozjechał staruszkę na pasach, po czym, jakby zawstydzony, wrócił do swojej nory w Kanadzie na pół roku" czy coś w ten deseń.

Myślenie w systemie binarnym to nie inteligencja. Moloch to wielkie, tępe bydle, zaciskające łapki na tym, czego ludzkość się boi najbardziej. Boicie się kalkulatorów? Nie? A kalkulatorów z arsenałem ABC?

Organiczne komponenty maszyn służą tylko jako komputery, nie ma w nich nic z inteligencji. Tak więc, nawiązując do tematu, nie wiem co bym zrobił. Przerasta mnie widzenie wszystkiego w zerach i jedynkach. Zrób. Nie rób. Jeśli nie to... razy kilkaset milionów. Moloch to dla mnie worek niewiadomych, które należy losować podczas sesji. Jest gorszy od kostek k100
 
Revan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem