Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2013, 19:11   #19
Ali
 
Ali's Avatar
 
Reputacja: 1 Ali jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwu
Nie wiem, na ile to "przydatne źródło", ale skoro pojawił się wcześniej link do Gone with the Blastwave, to może kogoś zainteresuje również ten komiks: Romantically Apocalyptic - 151 Fajny głównie ze względu na piękną grafikę (ładnie wygląda taka na tapecie ), uśmiechnąć też się czasem można.

A wracając do GwtB, czyli Przeminęło z Bombami, to polecam oryginalną wersję, a nie polskie tłumaczenie, które często odbiera urok, nie wspominając o niechlujnych błędach ortograficznych. Mimo wszystko dobrze, że ktoś pomyślał o tych, co wolą ojczysty język.
...no i tak, przypadkiem mój avatar to fragment obrazka z tego komiksu. Szkoda, że teraz tak rzadko są aktualizacje, bo kiedy go odkryłam, to niemal za jednym tchem go pochłonęłam w całości.
 
__________________
"We train young men to drop fire on people, but their commanders won't allow them to write "fuck" on their aeroplanes because it's obscene." Apocalypse Now
Ali jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem