Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2013, 19:52   #8
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
Właściwie to historie zaczniemy gdzieś na ścieżkach Imperium. Jak mówi almanach mistrza gry i przygoda która będzie na której będzie się luźno opierać prolog przygody miejsce rozpoczęcia to północny brzeg rzeki Stir w pobliżu granicy między Stirlandem i Talabeklandem.
Jak już powiedziałem w kampanię będą wplecione gotowe przygody, natomiast finał, wątki, większość npc'tów będą tworzone przeze mnie..
Przykładowo: Po zakończeniu ,,Popiołów Middenheim'' nie startujemy od razu z kontynuacją kampanii tylko moją autorską misją/przygodą.
Jedno KP już mam cieszy mnie to i mam nadzieję ze dobrze nam się będzie razem grało.
 
Mendorian jest offline