Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2013, 20:04   #25
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Jako że termin rekrutacji upływa za dwa dni (KP można wysyłać do środy włącznie), pozwolę sobie na małe, dotychczasowe podsumowanie.

Otrzymałem dotychczas 7 kart postaci, od następujących użytkowników: Gulliver, S.W.A.T, Barthirin, MrKroffin, Zormar, Cornoctis i Boreiro.

Wymieniam, jakbym kogoś pominął, gdzieś przegapił, czy coś, proszę o odzew. Jakby gdzieś zawieruszyło się jakieś pytanie, na które nie odpowiedziałem, również proszę o przypomnienie.

Niemniej czasu do końca rekrutacji jeszcze trochę zostało, więc jak ktoś jeszcze nadeśle KP, to równie chętnie ją rozpatrzę. Jak już kilkakrotnie wspomniałem, graczy będzie 3-4 (skłaniałbym się nawet ku 3, bo łatwiej mi będzie to wtedy prowadzić sesję, ale jak będzie bardzo ciężki wybór, to może pozwolę sobie na 4).

Pozdrawiam.
 
Zara jest offline