Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2013, 19:37   #1
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ulubiony podręcznik

Bardzo jestem ciekaw czy macie jakiś swój ulubiony podręcznik do Savage Worlds, polski lub zagraniczny? Napisałem podręcznik bo są settingi, dodatki, almanachy, tollkity, konwersję...oficjalne i te nieoficjalne, ogólnie dość spory zakres możliwości.

Ja muszę wymienić tutaj kilku ulubieńców:

Z tych polskich settingów najbardziej lubię Nemezis. Ogólnie lubię wszystkie podręczniki do tego systemu, czy to polskie czy też nie, ale Nemezis bardzo ujęło mnie ilością materiału w stosunku do rozmiaru podręcznika. Uwielbiam różnorodność jaką daje zawarty w tym settingu świat. Mogę rozegrać równie dobrze space opere, dochodzenie na jakiejś z planet, jak i totalną rozwałkę na jakiejś opanowanej przez hordę planecie. Dla mnie super sprawa Poza tym zasady psioniki i ilość mocy, specjalnych przewag i zawad również mocno zachęca mnie do tego produktu.

Jeśli chodzi o dodatkowe podręczniki to wręcz uwielbiam Almanach superbohaterów. Mógłbym z jego pomocą rozgrywać sesję za sesją. Niby nie ma aż tylu mocy na pierwszy rzut oka, ale jak się potem okazuje są tak świetnie dopracowane i uniwersalne, że można za ich pomocą stworzyć niemalże dowolnego superherosa, złoczyńcę, mutanta, czy cokolwiek innego posiadające nadnaturalne zdolności.

Co do zagranicznego settingu to pomimo iż dotąd głównie przeglądałem, a nie grałem za ich pomocą to muszę wyróżnić tutaj Rippersów. Każdy setting SW ma swój unikalny urok i bardzo oryginalne pomysły, jednak najbardziej urzeka mnie możliwość "Wydzierania" członków i wnętrzności potworów by potem wszczepić je i wzmocnić nimi własne ciało łowcy

Bardzo jestem ciekaw waszych wyborów.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem