Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2013, 18:29   #7
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
Co do szybkości, to też zależy od graczy bo jak 3 osoby z pięciu będą się obijać to i sesja będzie powolna, chyba ze będą naprawdę leniwi to będziemy mogli ich pomijać w postach dopóki nie wezmą się w garść.
Optymalnie uznałem ze w takich wypadkach (jak gracz zniknie) zaraz po zakończeniu rozdziału uznamy ze wasze drogi się rozeszły i założymy nową rekrutację by zwerbować świeżą krew do sesji.
Jak już też powiedziałem - jeżeli ja będę się obijał atakujcie mnie na gg bo jestem tam dosyć często (włączona komórka z wi-fi itd).
Ale długich postów nie trzeba pisać bo mnie to po prostu nie obchodzi, robicie co chcecie- tylko ze według mnie większe opisy sprawiają ze bardziej zżywacie się ze swoimi bohaterami i to pozwala wam też na dłuższą grę bo wtedy czujecie taką sympatię do postaci ze nie macie ochoty porzucać sesji. Bo co z tego ze kampania będzie ciekawa jeżeli postacie graczy którzy chcąc nie chcąc są częścią sesji będą nudne?
Róbmy wszystko by sesyjka nie umarła szybko.

Edit: https://docs.google.com/document/d/1...kN4uhsFS8/edit
Macie link do doca moi mili, tutaj możecie przeprowadzać jakieś dialogi między sobą. Aktualnie do pojedyńczych rozmów między NPC a jednym BG wystarczy gg, do konwersacji kilku bg i npc można korzystać z doca.
 

Ostatnio edytowane przez Mendorian : 24-07-2013 o 19:56.
Mendorian jest offline