Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2013, 00:15   #28
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Post pod postem, ale w końcu wyniki...

Spośród 9 nadesłanych kart, aż 6 musiałem odrzucić, by tym razem trzymać się swoich założeń. Wybór był czysto subiektywny, opierałem się mocno na tym, co osobiście czułem, czytając daną KP, jak mi pasowała itd. Nie było możliwe wybranie przez jakieś obiektywne normy, bo KP były na wysokimi dosyć wyrównanym poziomie. Tak więc do wybranej trójki, w kolejności alfabetycznej, należą:

kanna
S.W.A.T
Zormar


Owi nieszczęśnicy, biorąc pod uwagę moje dotychczasowe sesje prowadzone jako MG nie tylko na LI, chwilowo mogą uzbroić się w cierpliwość, bo rozgrywka może rozpocząć się dopiero w piątek. Dzisiaj wszystkiego nie napiszę, a jutro coś nagłego, ale za to miłego mi wyskoczyło, więc nie wiem, czy znajdę czas na napisanie rozpoczynającego posta.

Być może, gdy sesja będzie płynnie i ładnie szła, to zwiększę liczbę graczy, a wtedy pierwszeństwo będą miały osoby, które teraz się nie dostały, o ile wtedy wyrażą do tego chęć (bo sam muszę przyznać, że ja obraziłbym się na MG, który by mnie odrzucił, ale może tylko ja mam taki brzydki charakter...).

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, uwagi, chętnie wysłucham i odpowiem.

Rekrutacja zakończona,
Pozdrawiam
 
Zara jest offline