Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2013, 14:08   #9
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ok

Ale nie afiszujcie się z profesjami/rasami. No chyba że chcecie tworzyć pary, grupki czy inne koalicje oraz spiski, ale to najwyżej ogłoście i dogrywajcie na PW. Czemu? Bo generalnie wolę by się powtarzały profesje, a były dobrane "pod gracza", niż postacie robione na siłę pod drużynę.

Romek, a Ty mnie nie reklamuj tak, bo podliz i tak CI nie pomoże, jeśli wystartujesz z nową postacią ;]

EDIT:

Romciu, znasz mnie

Jeszcze taka uwaga: jeśli ktoś chce sobie zrobić mruczka, milczka, aspołecznego autystyka - to ok. Ale jeśli równocześnie ta postać nie będzie brała udziału w procesach decyzyjnych i nie otworzy ust nawet jeśli od tego będzie zależeć jego życie (np. w planowaniu bitwy czy ucieczki), to niech się nawet do sesji nie zgłasza. Wg. mnie to nie jest odgrywanie charakteru postaci, tylko ciężkiego upośledzenia umysłowego, bo żaden normalny poszukiwacz przygód nie będzie milczeć, jeśli na szali ważą się jego losy.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 26-07-2013 o 14:01.
Sayane jest offline