Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2013, 17:35   #58
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
juz pisze odpis. Czekałem na pozostałe posty - zwłaszcza Kerma, choć przyznaje bez bicia że jego opóxnienie stanowił wymówkę dla mojego lenistwa i odpisywania w pozostałych sesjach

Post jest praktycznie gotowy, jeszcze muszę tylko obrazki jakieś dopasować , na Tassa praktycznie nie czekam / zreszta jak zwykle nic sie nie stanie jak w tej kolejce nie odpisze, co mnie tylko upewnia iż dobrze zrobiłem nie ciągnąc go z wami.

Acha, proszę o aktualizacje waszych kart w sesji z uwzględnieniem aktualnej żyw , PD i rozwoju

Ktoś mi skasował notatki z walk uwzględniające wasz stan PS i Żyw ,
dopóki tego nie odzyskam, traktuje wasze PS jako zupełnie wyczerpane ( co zreszta chyba odpowiadało rzeczywistości) a Żyw / no cóż pamiętam że Vilis i Andrea miały po 1 pkt obrażeń, Siegfryd z kilka ... i nic poza tym, więc prosze na kartach, w tej pierwszej cześci - w opisie postaci dopisac ile macie aktualnie obrazen / nie zaszkodzi dopisać skąd i gdzie

Na chwilę obecną przydałaby mi się zwłaszcza żywotność Siegfryda...
 
Eliasz jest offline