Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 00:23   #5
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Wysłałem Wam link do google doc'a na PW. Mam nadzieję, że działa poprawnie, jak nie, to pisać, bo nie jestem w tym jeszcze dobrze obeznany. Odpisać możecie tam, gdzie chcecie. Póki co niczego z góry nie będę narzucał.

Jak widać, termin na odpis będzie wynosił koło 5 dni, a dla mnie 2. Za lekkie przekroczenie terminów karać w żaden sposób nie będę, bo sam mogę mieć czasem problem przy tych 2 dniach. Dopiero przy dłuższych będą tam jakieś ostrzeżenia, ale rozpisywać póki co na ten temat się nie będę, bo mam nadzieję, że będzie to niepotrzebne. Prosiłbym o staranie się o trzymanie się terminów, bo chyba wszystkim zależy, by rozgrywka szła sprawnie, a przy stosunkowo małej ilości graczy, nie powinno być z tym dużego problemu.

Pozdrawiam.
 
Zara jest offline