Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 10:35   #29
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Niestety - sobota.

Jedyne co mogę poukładać żeby jakoś pogodzić wszystkie sprawy to jakaś karkołomna jazda przez Berlin (stamtąd jakimś busem). Wg rozkładu jedzie toto 1:50, a ponieważ ląduję 0240hrs. to najwcześniej będę o tej piątej. Jednak mogę poczekać czy w Szczecinie czy w Berlinie i zjawić się o "ludzkiej" porze (czyt. ósma/dziewiąta).




Pytanie raczej bardziej do dyskusji z innymi przyjeżdżającymi "z daleka". Bo - powiedzmy szczerze - mogę na kogoś poczekać, albo jakoś spasować, żeby to logistycznie połapać, a nie wychodzić co chwila po kogoś na dworzec.

Mój plan podróży jest taki, że najwcześniej jestem w Szczecinie (dworzec Szczecin Główny) o 0530hrs. i potem w odstępach godzinnych - tak jakoś te busy jeżdżą...
 
Aschaar jest offline