Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 11:22   #12
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Jeremiasz wpatrywał się w efekt końcowy ich wspólnej pracy. W zasadzie gdyby nie wyczulone na takie szczegóły oko technika samochód ten niczym nie różniłby się od innych sztuk tej marki. Przez chwile zastanowił się nad tym ile czasu zajęło im sprowadzenie tu wczoraj z miejskiego złomowiska pasujących części. Alex mówił co chce żeby samochód potrafił, Jeremy mówił co mu będzie potrzebne, znów wkraczał Alex szukając wśród wraków samochody z podobnymi częściami. Kiedy tylko Jeremy zobaczył jednak wrak TEGO samochodu wiedział już co i jak ma robić. Jeremy nie narzekał na fakt że większość elementów ni jak mogła pasować do Wołgi ale cieszył go uśmiech na twarzy kierowcy kiedy wczoraj wmontowywał je mimo to bez większych problemów, jak i z tego że części te działały chociaż nie powinny. Po prawdzie to o wiele bardziej cieszył go sam fakt że nowo powstała machina będzie działać ale to zadowolenie że ktoś docenia jego starania to i tak spory postęp w powrocie do normalnego życia i utrzymywania zdrowych relacji z ludźmi.

Teraz jednak jak zaczarowany podziwiał swoje dzieło.
-W zasadzie tylko nadwozie zostało takie samo. Po maską masz podrasowny jak tylko mogłem Farrari Spider, wiem że to jak na dzisiejsze czasy niewiele ale znam ten model bardzo dobrze i dobrze mi się pracowało. W zasadzie można to było zrobić prościej i nie wmontowywać Spidera w Wołge tylko zastąpić nadwozie Spidera tym od Wołgi noo ale... trzeba sobie stawiać wyzwania nie Alex?
-...
-Silnik podkręciłem tak jak sobie życzyłeś, wmontowałem też kilka dodatków od siebie. Nitrem się nie przejmuj, w zasadzie możesz robić numery jak na tych głupich filmach, byleś nie wykończył silnika na środku ulicy bo bez warsztatu to go nie wrócę do życia.
-Jeremy, ale nitro rozwali nam silnik w diabły szybko? I tego się raczej łatwo nie naprawi bez nowej gdzieś tak połowy silnika?
-Nie ten, nie na miejscu. O części się nie martw, w rękach prawdziwie natchnionego fachowca takie problemy jak drobne nie dopasowania nie istnieją. Poza nitrem jest jeszcze sporo elektroniki której trudno by było znaleźć w tym nie młodym Ferrari a co dopiero w Wołdze hehe. Oprogramowanie może mieć pewne niedoskonałości więc nie polegaj na niej bez mojej pomocy jeszcze przez kilka dni póki tego nie usunę.
Na chwile zapadła cisza kiedy Alex najwyraźniej próbował dopasować do siebie to co z samochodem robił jego kolega z tym co on widział i w czym pomagał, powoli układało się do w jakąś tam całość ale sam miał wrażenie że logika i jego wiedza na temat mechaniki postanowiły najwyraźniej nie wchodzić sobie w drogę przy okazji tego zdarzenia. Cisza przedłużała się kiedy przerwał ją Jeremy.
-No to jak, może mała jazda próbna? Tak czy inaczej trzeba by tego potwora nakarmić bo w baku ledwo co... właśnie, nakarmić... czekaj skoczę tylko po coś na drogę i jedziemy. Grzej silnik.
 
Ratkin jest offline