Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 23:54   #77
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
ja mam podejście (sorki Mendorian) że stanowię swojego rodzaju edytora i dodaję więcej szczegółów... jak mam wenę Wiem że czasami nie ma się pomysłu... no ale nie sądzę by ktokolwiek kto tutaj na forum zawitał nie lubi czytać książek
I rada do MG. Takie obrazki jak powyższe (wcześniej w komentarzach) aklimatyzujące możesz dodawać w swoich opisach. Wizualnie sprawia to wrażenie bogatszej treści a często łatwiej jest coś wkleić niż to mozolnie opisywać słowami. A jak komuś totalnie brak weny opisowej to polecam Salvatore'a i jego "Trylogię mrocznego elfa"
Czy inne opowiastki z dziedziny DDka. "Pięciogsiąg Cadderly'ego" itp. (to akurat świat FR) Jest ich dużo. Z doświadczenia wiem że łatwiej coś napisać niż opowiedzieć na sesji, o wiele szybciej przychodzą odpowiednie pomysły słowa. Ale dobrze opisany mroczny korytarz może zachęcić do podążania nim, nawet jeśli kończy się zdezelowaną i mocno smrodliwą latryną (no bo kto powiedział że za każdymi drzwiami czają się potwory i skarby?)
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline