Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2013, 06:49   #82
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Post jest. Termin to koniec piątku.

Wybaczcie, że nie wrzucałem waszych dialogów z docsa. Pomyślałem, że komuś może zabraknąć materiału jakby się sprawy potoczyły sie w dziwnym kierunku, lub przeciągnać, więc skoro zrobiło się zamieszanie ze strażą, to zostawiłem ten materiał dla was.

Wskazane są szybkie deklaracje Arno, Rudiego i Berta. Reszta oczywiście też usłyszała straż, ale tamci chyba jakoś tak mają więcej cisnących decyzji do podjęcia, nie? Jost z Erykiem oczywiście nie muszą na nikogo się oglądac jak chcą działać, improwizować itd.. Marianka siedzi w pokrzywach dalej.

AJT wszystkiego dobrego na nowej drodze małżeńskiej profesji! No i spóźnione jubileuszowego zdrowia też; swoją drogą fajnie mieć rocznicę ślubu dzień po urodzinach! Nie zapomisz chłopie nigdy w życiu o tej ważnej małżonkom dacie (nie żebyś inaczej miał zapominać znowu..).

Nie wiem czy widzieliście, ale pomyślałem, że może was zainteresować ten tekst: (WARHAMMER - Ponury Świat Niebezpiecznej Przygody?)

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline